Uvjerljivo slavlje rukometašica Podravke na gostovanju kod Zrinskog
29.03.2024. 11:13h

Rukometašice Zrinskog upisale su poraz u 19. kolu 1. Hrvatske rukometne lige za žene. Na domaćem parketu u dvorani Graditeljske škole Čakovec, uvjerljivo su slavile rukometašice Podravka Vegete 21:38.

Od samog početka gošće iz Koprivnice pokazale su svoju snagu i superiornost i već na poluvremenu vode 13 golova razlike (7:20). U nastavku prednost gošći se i dalje povećava, gostujući trener Obrvan dao je priliku svim igračicama, a u strijelce se upisalo čak 14 igračica Podravke. Na kraju visoka pobjeda Koprivničanki 21:38.

U redovima Zrinskog Selena Milošević postigla je šest golova, dok je Gabrijela Gudelj zabila pet golova. U redovima višestrukih državnih prvakinja igra i bivša igračica Zrinskog, Nikolina Zadravec koja je postigla dva gola. Navijači Zrinskica, Frankopani, i u ovoj utakmici bili su glasni i bodrili čakovečke rukometašice, no ujedno su i protestirali zbog posljednjih poteza uprave kluba razvivši transparente na tribini. Nakon nepotpunog 19. kola Zrinskice su i dalje treće. Slijedi pauza do 13. travnja kada u lokalnom međužupanijskom zrinskice  dočekuju varaždinsku Koku.