Uvjerljiva pobjeda Zrinskica protiv Zeline
20.10.2024. 07:33h

Zrinskice su u 6. kolu 1. Hrvatske rukometne lige za žene ugostile ekipu Zeline i upisale pobjedu 31:25.

Utakmica u kojoj su Zrinskice kontrolirale rezultat svih šezdeset minuta, ali im uporne gošće nisu dozvolile da se opuste do samog kraja sigurno je zadovoljila gledatelje u dvorani Graditeljske škole Čakovec.

Na poluvremenu su imale +4 (14:10), a iako je Zelina pokušavala održavati priključak, Zrinskice su ipak, iskusnija ekipa i nisu dopustile iznenađenje na svom terenu. Konačan rezultat, 31:25. Odlična Paula Posavec s devet i Rahela Varga sa sedam pogodaka bile su prva imena Zrinskica, baš kao i vratarka Dora Potočnjak s 13 obrana. Ozljedom Brune Zrnić se na poziciji desnog krila otvorila prilika za mladu Rahelu Varga koja je priliku odlično iskoristila postignuvši sedam golova.

Sljedeći tjedan je reprezentativna stanka, a onda slijedi gostovanje kod Zameta u Rijeci. Treneru Vujoviću sigurno neće biti jednostavno jer mu je čak pet igračica na okupljanjima reprezentacija.