Odbojkaši Centrometala završili natjecanje u CEV Challenge Cupu
17.10.2024. 11:50h

Odbojkaši Centrometala završili su svoje natjecanje u CEV Challenge cupu. U sjajnom ambijentu Arene u Tatabanyi igrači Centrometala pružili su vrlo dobru igru ali su svejedno izgubili sa 3:0 u uzvratnom susretu protiv MAV Foxconna. Zbog bolesti trenera Novaka ekipu je vodio Jadranko Kirić.

Prvi set domaći su bili nepogrešivi, imali su sjajan blok i obranu te ga osvajaju s 25:13.  Jako su startali i u drugom setu, no kod vodstva 11:7, bude se međimurci te izjednačuju na 20:20, ali su domaćini spretniji u završnici i dobivaju drugi set s 25:22. Nisu Centrometalovci odustali i odlično su krenuli u treći set. Na sredini seta Centrometal je vodio sa pet poena prednosti. U završnicu seta ulaze sa vodstvom 21:18, no domaćini dobivaju tri uzastopna poena i izjednačuju. Centrometal je imao i tri set lopte, ali nakkon što su propustili svoje prilike to su kaznili domaćini i sa 29:27 došli do pobjede.

Ukupno gledajući bila je to dobra prezentacija naših odbojkaša u euronatjecanju. U utakmici u Nedelišću vidjeli smo odličnih pet setova, u Mađarskoj također dobra predstava.

Sada se Centrometal okreće domaćem prvenstvu. U nedjelju gostuju u Splitu gdje očekuju novu pobjedu.