Nogometašima Poleta dvostruka kruna - Osvojili i Kup MNS-a
06.06.2024. 07:56h

NK Polet Sveti Martin na Muri pobjednik je Kupa Međimurskog nogometnog saveza. U jučerašnjem uzvratnom susretu u Dunjkovec Pretetincu, pred više od 1000 gledatelja, Polet i Međimurec odigrali su 1:1. Kako je rezultat u prvoj utakmici prije tjedan dana bio 0:0, Polet je osvajač zahvaljujući golu postignutom u gostima.

Domaćini su poveli u 18. minuti golom Vručine za 1:0 i sa tim se rezultatom otišlo na predah. Gol vrijedan trofeja za Polet je zabio Marijan Fotak u 53. minuti susreta. Time je Polet zaključio sezonu iz snova, osvojivši dvostruku krunu, budući su završili na prvom mjestu 3. HNL – Sjever.

Medalje najboljima dijelili su predsjednik Međimurskog nogometnog saveza Kristijan Antolović, načelnik općine Nedelišće Nikola Novak i načelnike općine Sveti Martin na Muri Martin Srša.