U15 Zrinskice u završnicu krenule s dva poraza
24.05.2024. 06:15h

U-15 ekipa Zrinskica, jučer je otvorila natjecanje na završnici u Poreču s dva poraza. U prvoj utakmici protiv Lokomotive igračice trenera Hozjaka dobro su otvorile i igrale ravnopravnu utakmicu, no nekoliko uzastopnih tehničkih pogrešaka omogućilo je ekipi Lokomotive da se odvoje na osjetnu razliku. Kvalitetna ekipa znala je kontrolirati utakmicu do kraja i zasluženo slaviti 30:11.

U drugoj utakmici ponovno nervozan početak naših cura što omogućava Zelini da stvori značajnu razliku. Na poluvremenu je bilo plus šest za ekipu Zeline, no stručni stožer na poluvremenu je presložio ekipu i Zrinskice su polako stizale razliku, u zadnjoj minuti stigle su i na minus jedan, no za više nije bilo ni sreće, ni vremena. Konačan rezultat bio je 22:20.

Unatoč lošijem ulasku u turnir još uvijek ništa nije izgubljeno. Danas ih čekaju utakmice protiv Udarnika pa nakon toga i protiv Trogira 58 i još su uvijek otvorene šanse za 1/8 finala.