Međimurec prvi finalist međimurskog kupa, Polet i Nedelišće odigrali 1:1
09.05.2024. 06:44h

Jučer su se igrali susreti polufinala kupa Međimurskog nogometnog saveza. Prvi finalist kupa je Međimurec, koji u prvom susretu s 9:1 pobjedio Mladost iż Svete Marije, a prolazak u finale potvrdio je 2:1 pobjedom  u uzvratnom susretu na gostovanju u Svetoj Mariji. Međimurec je poveo u 68. minuti pogotkom Patrika Mraza. Samo pet minuta kasnije isti igrač zabija za 0-2. Poraz Mladosti ublažio je Filip Igrec u 77. minuti.

Prvu utakmicu polufinala kupa, jučer su u Svetom Martinu na Muri odigrali Polet i Nedelišće. Nedelišće je povelo golom Saše Treske u 57. minuti, a domaćini izjednačuju golom Luke Mezge u 66. minuti za konačnih 1:1. Uzvrat je na rasporedu 15. svibnja u Nedelišću, a gosti na svoj teren odlaze s prednosti gola u gostima.