Rukometašice Zrinskog bez Final foura
14.03.2024. 08:38h

Prvi službeni susret na klupi rukometašica Zrinskog neće ostati u lijepom sjećanju novom treneru Risti Arnaudovskom. Naime  Zrinski je u susretu četvrtfinala hrvatskog rukometnoh kupa  bio domaćin rukometašicama Splita 2010 u dvorani Graditeljske škole pred oko 200 gledatelja, a utakmica je završila uvjerljivom pobjedom rukometašica Splita 34-29.

Od prve minute Splićanke su imale  vodstvo, čakovčanke  pariraju  do 12. minute i vodstva gošći od dva razlike (6:8). Nakon toga čvršća igra gošći u obrani i efikasnost u napadu i s razlikom od 9 pogodaka prednosti (12:21) gošće odlaze na odmor. U nastavku rukometašice Splita rutiniranom igrom drže tu razliku, a u nekoliko trenutaka imaju i vodstvo od +12. Iako su gotovo svi  u dvorani  očekivali Zrinskice na Final fouru u Poreču, tamo će igrati rukometašice Splita. Zrinskice se moraju  okrenuti nastavku prvenstva, dok u upravi čakovečkih prvoligašica moraju razmisliti što i kako dalje, jer nije bilo baš po završetku susreta lijepo  slušati što su navijači s tribina imali za poručiti  o nekim odlukama i postupcima u posljednjih mjesec dana , što se posebno odnosilo na sporazumni raskid suradnje s bivšim trenerom Goranom Mrđenom jer „vox populi“ odnosno glas naroda i dalje o tome ima svoje i sasvim drukčije mišljenje od određenog broja članova uprave ŽRK-a Zrinski.