
U organizaciji Teniskog kluba Franjo Punčec od 26. travnja do 3. svibnja na terenima kluba održat će se 25. Croatia Cup, međunarodni turnir za dječake i djevojčice do 12 godina uvršten u kalendar Tennis Europe
Turnir je najznačajniji tog uzrasta u Hrvatskoj, a po broju igrača i broju država može se reći i da je među najznačajnijim teniskim turnirima u Europi. Ove godine će sudjelovati više od stotinu natjecatelja iz SAD-a, Malezije, Turkmenistana, Velike Britanije, Slovenije, Mađarske, Malte, Austrije, Češke, Njemačke, Rumunjske, Srbije, Slovačke, Nizozemske, Francuske, Ukrajine, Poljske, Italije, BiH i Hrvatske, a očekuje sve veliki broj uzvanika, novinara i teniske publike iz Hrvatske i inozemstva.
Kvalifikacijski susreti na rasporedu su u subotu i nedjelju, a susreti glavnog turnira od ponedjeljka do subote, za kada je predviđeno održavanje finalnih susreta. Svečano otvaranje održat će se u ponedjeljak u 9 sati.